Олімпійський тиждень

Тільки-но розпочався новий навчальний рік, а шкільне життя в гімназії, як завжди бурхливе. Другий тиждень вересня, вже традиційно, було оголошено Олімпійським тижнем. З цієї нагоди, ми, одинадцятикласники, вирішили провести руханку для молодших класів під час перерви. Школярі активно повторювали за нами рухи, стрибали та раділи. До зарядки навіть приєдналися деякі вчителі. Адже це добре, коли після напружених трьох уроків (що є особливо складно для початкової ланки), ти можеш вийти на вулицю та трохи розім’ятися. Тому сподіваємося, що подібні заходи будуть проводитися набагато частіше.

А ось учні п’ятого класу на Олімпійському тижні провели змагання з флорболу. Запал боротьби, забиті голи та крики вболівальників. Це був чудово проведений час!

Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні діти.

В рамках проведення Олімпійського тижня учні 8-Б классу провели виховну годину «Людина, якою я пишаюсь». Під час даного заходу восьмикласники презентували свої спортивні досягнення, виступали з доповідями про українських олімпійців, переглядали відео «Спортивні рекорди України».

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by