Неповторні миттєвості

Новий навчальний рік розпочався! Щиро вітаємо учнів, вчителів та батьків.

Давайте зробимо цей навчальний рік  роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання, бо ми створюємо нову українську школу яка готує до життя, а не до іспитів.

Любі першокласники! Цей день стане для Вас особливим, адже Ви робите перший крок до цікавого шкільного життя, сповненого незабутніми враженнями, приголомшливими відкриттями, новими знайомствами. Успіхів Вам!

Шановні випускники! Від Вашої наполегливості  у навчанні напряму залежить бюджет Вашої сім’ї. Він або збільшиться, якщо Ви будете навчатись за бюджетні кошти,  або суттєво зменшиться від навчання за контрактом. Тож бажаємо Вам зібрати усі сили і зробити все для того щоб Ваші мрії здійснилися!

Висловлюємо повагу та подяку усім, хто навчає і виховує. Успіхів Вам і радості від Вашої шляхетної праці!

Попереду навчальний рік, тож щиро зичимо всім здоров’я, сил, натхнення. творчості заради майбутнього України!

Бажаємо щоб найкращі миті цього року запам’яталися назавжди!

День знань фоторепортаж

Перший урок в нашому класі

Інтелектуально-пізнавальна гра «Розкажемо Європі про себе»

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини, вшанування народних звичаїв та свят; розвитку пізнавальної активності для учнів 8-Б класу було проведено перший урок у формі інтелектуально-пізнавальної гри «Розкажемо Європі про себе». Урок  проходив у вигляді подорожі по станціям: «Українські свята»,  «Україна статистична»,  «Постать в історії», Станція «Перекладач»,  Станція «Пісенна».

Під час даного заходу учні пригадали цікаві факти з історії України та її видатних діячів, дізналися про цікаві архітектурні пам’ятки, здійснили віртуальну подорож по чудових краєвидах рідної країни.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by