Кращі з кращих

28 серпня на щорічній конференції працівників освіти Лиманської ОТГ, в рамках програми «Освіта Лиманщини в Європейському вимірі 2017 – 2020 роки» та з метою заохочення працівників освіти  за активну участь у реалізації програми «Надія Донеччини» було нагороджено кращих вчителів-менторів за підсумками 2017-2018 навчального року.

Одинадцять вчителів міста і району отримали Подяки управління освіти,  молоді та спорту Лиманської міської ради і найприємніше, що серед них п’ятеро вчителів нашої гімназії!

 Киркач Наталя В’ячеславівна, вчитель образотворчого мистецтва, підготувала 2-х призерів  та 3-х дипломантів Всеукраїнського конкурсу імені Лесі Українки, 2-х  переможців та 4-х призерів обласних творчих конкурсів.

Колгашева Тетяна Григорівна, вчитель зарубіжної літератури,  підготувала 2-х призерів обласних олімпіад,  призера  обласного конкурсу медіа творчості, команду — призера обласного турніру юних журналістів, дипломантів Міжнародного фестивалю.

Полєжаєва  Алла Василівна, вчитель української мови та літератури, підготувала 3-х переможців і 4-х дипломантів Всеукраїнського конкурсу імені Лесі Українки та призера обласної олімпіади з української мови та літератури.

Черненко Юлія Іванівна, вчитель української мови та літератури, підготувала  переможця Всеукраїнського етапу  конкурсу учнівської творчості  в номінації «Література», призера  обласної олімпіади з  української мови та літератури, призера обласного етапу  Шевченківського конкурсу.

Шепель Валентина Євгеніївна, вчитель обслуговуючої праці, підготувала трьох призерів обласної олімпіади, 5 переможців обласних прикладних конкурсів.

Щиро вітаємо колег з високою оцінкою їх наполегливої праці! Зичимо міцного здоровя, творчого натхнення та подальших успіхів!

Високі здобутки вчителів і учнів нашого закладу освіти підтверджує і рейтиг шкіл області перегляньте публікацію

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by