Останній дзвоник пролунав!

Богині з Олімпу під пильним наглядом величного Зевса визначили кращих із кращих учнів НВК. І в святковий день 25 травня завітали на урочистий захід, щоб найпочесніші гості привітали та нагородили гімназистів, які досягли найкращих результатів, як у навчанні, так і в різноманітних конкурсах та змаганнях.

Так, пишатися гімназійній родині є чим: високий рівень навчання мають 54 учні, це кожен 5-й гімназист! У міському етапі предметних олімпіад маємо 106 балів – це найвищий результат серед навчальних закладів Лиманської ОТГ. На олімпіаді для учнів 3-4 класів з 4 -х учасників – 4 перших місця! Гімназистам належить найкращий результат у місті з усіх інтелектуальних змагань, конкурсах ім. П.Яцика та ім. Т,Г.Шевченка, І місце на фестивалі- конкурсі дитячої творчості “Україна у Європейському вимірі”.

Обласний рівень та всеукраїнський:

  • 12 призових місць  з учнівських олімпіад (минулого року 9)
  • 2 призера Шевченківського конкурсу учнівської творчості, вони ж учасники фінального етапу.
  • І командне місце у обласному етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
  • ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів (м. Київ)

На обласному та всеукраїнському рівні маємо десятки призових місць у творчих конкурсах. Юні журналісти побували на ХVІ міжнародному фестивалі ЗМІ “Прес-весна на Дніпрових схилах” м. Київ, отримали дипломи та сертифікати переможців.

У Всеукраїнському конкурсі “Змагаймося за нове життя”, присвяченому Лесі Українці, гімназисти отримали 12 місць! Троє переможців взяли участь у фінальному заході цього конкурсу у м. Чернівці.

Гарні досягнення і у спорті:

І командне місце у естафеті 8 травня на кубок газети “Зоря”, І місце серед дівчат у змаганнях з футзалу “Кубок громади”, І місце у змаганнях до дня Масляної, І та ІІ місця з тенісу, ІІІ командне місце шкільної ліги чемпіонів. Рій “Крилаті леви” здобув чимало перемог у дитячій віськово-патріотичній грі Сокіл (Джура).

Пишаємося своїми здобутками, основою яких є спільна праця вчителів батьків та жага до навчання наших гімназистів.

Дякуємо за співпрацю і бажаємо майбутніх перемог! Гарного відпочинку!

Фоторепортаж

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by