«Дзеркало» на Дніпрових схилах

У місті Києві з 18 по 20 травня проводився ХVI Міжнародний фестиваль-конкурс «Прес-весна на Дніпрових схилах», куди запросили й команду журналістів нашої гімназії в складі Поліни Каліджеєвої, Таїсії Чугай, Дар’ї  Лободи з керівником Тетяною Колгашевою. На фестиваль завітало понад 1500 учасників з різних регіонів України і Києва, а також делегації з інших країн, включаючи Білорусь, Польщу, Азербайджан і Молдову. Ініціатор цього заходу, інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, а також Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації.

Цілих три дні захоплюючих і цікавих заходів: числені майстер-класи, квести, концерти, вистави, прес-конференції, зустрічі, поїздка на теплоході та екскурсія в Межигір’ї. Але був і час познайомитися та поспілкуватися з іншими учасниками! (інтерв’ю «Як живуть білоруські школярі» читайте в останньому випуску «Дзеркала»)

Усі отримали багато позитивних емоцій,  корисної інформації, зав’язали нові  знайомства. Кожен учасник був нагороджений дипломом лауреата, Тетяні Григорівні вручили подяку, а команда гімназії була визначена як переможець квесту «Медіа вояж». Творчому колективу нашої гімназійної газети було подаровано особливий приз — планшет.

Сподіваємося, що наша участь у фестивалі стане традицією. І з кожним наступним роком нагород у нашому заліку стане більше!

Юлія Шепілова, редактор

газети «Дзеркало»

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by