Як досягти успіху

«Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим.»,- такими словами  Нормана Вінсента Піла, американського  письменника, розпочалася класна година «Шляхи досягнення успіху» в одинадцятому класі.

Життя щоденно ставить людину перед необхідністю вибору – прийняттям відповідальних рішень. Кожен прагне чогось досягти в житті, аби батьки, друзі, рідні пишалися нами. Аби ми пишалися собою. Чому ж одному це вдається, а іншому-ні? Хто ті люди, які досягли успіху в житті? Яким шляхом вони йшли? А чи вважаєте ви себе успішними людьми? Чи досить, аби стати успішним, доторкнутися до людини, яка досягла вершин? Такі та інші питання лунали в класі, ми шукали на них відповіді, а дехто з однокласників ще й наочно продемонстрували, як досягти успіху. Море позитивних емоцій, веселий сміх були забезпечені. Коли прийшов час дати відповіді на питання тесту «Чи здатні ви досягти успіху?», всі посерйознішали. Яких же висновків ми дійшли? Треба ставити перед собою реальну мету. Розвивати силу волі, не зупинятися на досягнутому. Думати позитивно. Уміти захоплюватися справою, яку робиш.

Успіх приходить до тих, хто його прагне, хто зумів максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Тож не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі!

                                                                                                                            Настя Петрик

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by