Заходи до Дня пам’яті та примирення.

Загальногімназійна лінійка присчвячена Дню пам’яті та примирення відбулася 7 травня. Черговий клас розповів про цю пам’ятну дату супроводжуючи свій виступ відеофактами.

Друга світова війна в пам’ятках історії та культури

З кожним роком усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але в наших серцях не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя! І ми, молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди пам’ятати про цю страшну війну. Пам’ятники, встановлені  на честь героїв, нашіптують нам про те, щоб ми зробили все можливе і неможливе аби це не повторилося знову.

Напередодні Дня пам’яті та примирення в 7-Б класі відбулась виховна година «Друга світова війна в пам’ятках історії та культури». Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. Звучали теплі слова та вірші про героїв. Учні ознайомилися з багатьма пам’ятками,  які встановлено на території України на честь перемоги у Другій світовій війні. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Друга світова  — у памяті  жива

Класний час  з теми «Україна в роки Другої світової війни» пройшов у 7-А    5 травня. Ведучими заходу були Андрій Акімов та Єгор Сологуб. Семикласники переглянули відео, відновили хроніку воєнних років, згадали імена героїв- земляків. Акімов Андрій та  Сергій  Бобрусь розповіли про своїх прадідусів, що були учасниками військових подій, показали фронтові фото.  Окремою сторінкою класного часу стала розмова про долю дітей у роки війни та розповідь ведучих про дітей-героїв. Завершився поетично: Марія Козлова прочитала вірш, який змушує замислитися про те, що найважливіше – це мир на землі,  пам’ять про війну – це наша вдячність тим, хто  переміг фашизм та відстояв свободу рідної землі.

Андрій та Єгор презентували  книги представлені на вистаці, що розповідають про події які відбувалися  на нашій землі в часи війни. А саме у Донецькій області і нашомі місті Лимані. Та про подвиги земляків на полях битв з ворогом.

Завітайте у бібліотеку і перегляньте виставку  «Вони захищали Батьківщину»

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by