Дайджест від 7-а

Про тварин  і людську любов

Такою була тема  заходу, який 7- А провів для учнів молодших класів.  Шейко Карина, Шаповалова Валерія, Колесник Єлизавета та Кутя Аліна розповіли малюкам про  виникнення домашніх улюбленців, підготували загадки, вірші та конкурси. Також було проведено опитування серед учнів початкових класів і з’ясували, що більшість тримає кішок, на другому місці — собаки, на третьому  — хом’яки, а на четвертому папуги. Завершився захід розмовою про ставлення людей до тварин. Ми повинні дбати про тварин, адже ми люди!

Заочні подорожі 7-А продовжуються…

В  7-а пройшов класна година, присвячена найкрасивішим місцям України. Провели класний час Браженець Майя, Халабузар Олексій, Акімов Андрій та Сологуб Єгор. Цікава розповідь, презентація, відеофрагменти… Усе це  допомогло нам уявити Тунель Кохання, Джуринський водоспад, Магнійські пороги та інші перлини нашої України. А потім кожен мав змогу написати на аркуші, куди він хоче поїхати на екскурсію. За результатами опитування на першому місці Київ, на другому —  Одеса, а на третьому  — Харків. Тож маємо надію, що наші заочні подорожі  стануть не тільки заочними, а й реальними.

А тепер до Одеси…

Наступне місто – Одеса. Провели класну годину Дегтярьова Дарина та Горбаленко Дар’я. Вони розповіли про історію міста, познайомили з пам’ятками, розповідь доповнили цікавими відеофрагментами. Одесо, чекай на нас!

Стежки, що ведуть у минуле

Цікавим доповненням до уроків історії став класний час, який 7- а провів разом із учителем Дмитром Петровичем Сєрокуровим.  Темою для  зустрічі після уроків стала знаменна дата – 1030-річчя хрещення Київської Русі. Дмитро Петрович нагадав нам основні дати та факти, доповнивши їх цікавими подробицями. Наступними етапом став  перегляд відео з теми. А потім була практична частина: розгадували кросворди, відповідали на питання вікторини. Знати історію своєї країни дуже важливо, дже хто не знає свого минулого, той не має майбутнього.

   Колесник Єлизавета, прес-секретар 7-А

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by