День цивільного захисту

27  квітня у навчальному закладі був проведений День цивільного захисту. Відпрацьовано об’єктове тренування з особовим складом та учнями, здійснено перевірку готовності всіх формувань ЦЗ та працівників, учнів до проведення евакозаходів за сигналами оповіщення. Для учнів проведені ігри-змагання, вікторини, комбіновані естафети, перегляд навчальних відеофільмів. Проведено тематичний конкурс малюнків, стіннівок. Учасники І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і переможці конкурсу «Ватра» рій “Крилаті леви” завершили День ЦЗ показовим виступом.

«Не страшні нам перешкоди» – під таким гаслом пройшов Єдиний день цивільного захисту у початковій школі. Учні об’єдналися у «Департаменти з надзвичайних ситуацій». «Департамент просвіти» познайомив учнів з типами надзвичайних ситуацій. А «Департамент захисту» продемонстрував засоби захисту від радіації, наслідків пожежі тощо. Учні у групах і парах складали правила поведінки під час різних стихійних лих, відпрацьовували практичне користування ватно-марлевими пов’язками, виклику служб порятунку. Контрольне тестування показало високий та достатній рівень знань молодших школярів, і вони зможуть подолати перешкоди будь-яких стихій.

У  День цивільного захисту восьмикласники на класну годину запросили студентку 4 курсу медичного коледжу Северину Софію, випускницю нашої гімназії, яка розповіла про основні травми, які можна отримати у побуті та при надзвичайних ситуаціях, показала на практиці, як надати першу допомогу.

Фоторепортаж

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by