Віртуальна екскурсія по Україні

Щорічно по всьому світу 18 квітня відзначається Міжнародний день пам’яток та історичних місць (International Day for Monuments and Sites). У нашому десятому класі теж не забули про цю дату і вирішили провести класну годину на цю тему. Міністерство господарство підготувало нам презентацію, котра зібрала в собі розповіді про найвизначніші місця нашої країни. Наприклад, Одеський національний театр, замок у Кам’янці-Подільському, Києво-Печерська лавра, Хотинська фортеця тощо.

У Європі з історією поводяться набагато дбайливіше. Так, європейські країни зберігають навіть історичні ландшафти і пейзажі місцевості. Наприклад, у Франції проводять відновлювальні роботи ландшафтів пам’ятних місць навіть після археологічних розкопок. А на півночі Англії, в практично незайманому вигляді збережений Адріанів вал, побудований при римському імператорі Адріані для охорони північних рубежів імперії і простягнений на 117 кілометрів.

І сьогоднішнє свято — привід ще раз привернути увагу широкої громадськості та представників влади до питань захисту і збереження різних місцевих пам’яток та історичних місць і об’єктів всесвітньої культурної спадщини.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by