Передсвятковий благодійний концерт

Щорічно в гімназії проходять різноманітні акції, виставки, майтер-класи, присвячені Великоднім святам. Та ніколи це не виходило за рамки школи. А от цього року гімназисти вирішили  привітати наших військових і поїхати до міста Святогірськ  з концертною програмою, та не з порожніми руками, а зі смачними подарунками. Учасниками концерту були: команда НВК «Крилаті Леви», юні актори з 9 класу і маленьке «янголятко» з 1-го. Організаторами заходу стали Русанова Наталя Володимирівна та Погребняк Вікторія Іванівна.

З самого ранку ми чекали на цю подію. І вже о тринадцятій годині  виїхали. Діставалися місця призначення на трьох автомобілях, бо нас було аж 15 людей. Їхали не довго, проте весело: співали пісні, розповідали анекдоти  та повторювали  сценарій. Через годину ми були на місці, бійці зустріли нас дуже привітно.  Концертна програма складалася з пісень, віршів, постановок. Кожен виступ нагороджувався бурхливими оплесками.

Час минув непомітно.  Закінчився концерт загальною піснею «Україна-це ти», зал аплодував стоячи.

По завершенню ми подарували бійцям смачні паски і писанки (які власноруч розмальовували гімназисти).

Бійці поділилися з нами враженнями: «Це було неперевершено, ви подарували нам радість, тепло, гарний настрій. Особливо сподобалося, що діти були дуже веселі і не соромилися виступати. Приїздіть ще!».

Самим концертом наше спілкування з військовими не обмежилось. На наше прохання бійці навчали нас правильно виконувати команди, маршувати, розбирати  і збирати справжнісінький автомат.

Та настав час прощатися. Ми поверталися у Лиман з піднесеним настроєм і впевненістю, що наша зустріч не остання!

Каліджеєва Поліна

Фотозвіт

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by