Березень у 7-А

Подорож до Грузії.

Хто з нас не любить подорожувати, відвідувати нові міста? Але заочні подорожі теж цікаві.  Наш  7-а запланував низку таких подорожей, щоб дізнатися більше про різні країни Європи. І розпочали з Грузії. Грузія – чудова, наповнена різними дивами  і своєрідними традиціями країна. Провели класну годину Дегтярьова Дарина і Горбаленко Дар’я. Дівчата показали  дуже цікаву презентацію, розповіли про грузинську кухню, населення, пам’ятки, мову. Після презентації була невеличка вікторина, в якій перемогла Браженець Майя і отримала солодкий приз. Наступні подорожі чекають на нас.

 Малюкам – про безпеку.

         Перед початком весінніх канікул учні 7-а відвідали учнів початкової ланки з метою нагадати їм правила безпеки на канікулах. Підготували повідомлення Колесник Єлизавета, Шаповалова Валерія, Шейко Карина та Кутя Аліна. Також  дівчата залишили малюкам невеличку пам’ятку, що буде нагадувати дітям про обережність.

У чарівному світі міфології.

Ні для кого не секрет, що кожен народ має свої  міфи і легенди. Складаючи їх, люди намагалися пояснити виникнення світу  та  інших незрозумілих для них речей.У чарівний світ словянської міфології поринули учні 7-а під час останньої у березні класної години. Колесник Єлизавета, Шаповалова Валерія, Шейко Карина та Кутя Аліна розповіли про  героїв слов’янської міфології, показали захоплюючий фільм з теми, потім запропонували однокласникам розгадати кросворд. «Чарівне поруч із нами», – такий висновок зробила учениця нашого класу Козлова Марія.

Тенісний турнір відбувся…

Протягом тижня тривав у 7-А тенісний турнір. Цього разу змагалися і хлопці, і дівчата. Місця розподілилися наступним чином. Переможцем серед хлопців став Михайло Резніков, ІІ місце зайняв Бобрусь Сергій, а ІІІ – Горюшин Віктор. Кращою серед дівчата стала Шаповалова Валерія, а ІІ місце посіла Ігнатенко Поліна.

Спецкор Колесник Єлизавета

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by