7-а звітує

  На науковій хвилі

В нашому 7а пройшла класна година, присвячена науковим відкриттям. В 21 столітті наука досягла дуже багато. Ми узнали багато нового про роботів і  сучасні технології.  Також ми дізналися про те, що у 2017 році вчені відкрили планету, на якій можна жити: вона знаходиться від землі на відстані 40 світових років. Підготували  класну годину Браженець Майя, Сологуб Єгор, Акімов Андрій та Халабузар Олексій. Після цікавої презентації наші однокласники провели вікторину.

На спортивній хвилі 

Під час зимової Олімпіади в  Пхьончхане  7а теж налаштувався на спортивну хвилю. У нас пройшла класна година, присвячена історії Олімпійських ігор.  Підготували його  Козлова Марія, Бобрусь Сергій, Горюшин Віктор, Іванисенко Микола, Мараховська Дар’я, Мевх Максим, Яровий Влад  и Рєзніков Михайло. Цікава презентація та відеофрагменти розповіли нам про олімпійські види спорту, наших спортсменів-олімпійців.

Цікавим завершенням класного часу стала гра «Крокодил»: ми повинні були зображувати та відгадувати види спорту.

Протягом олімпіади ми слідкували за виступами наших спортсменів і, звісно, дуже зраділи перемозі нашого фрейсталиста Олександра Абраменка. А у нашому класі пройшов тенісний турнір.

                                    Колесник Єлизавета, 7а клас

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by