Вони для нас виборюють життя…

  День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. Саме цього дня чотири роки тому кілька сотень добровольців, більшість з яких були активними учасниками Євромайдану, відправилися на схід для захисту України від окупантів.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме в цей день до одинадцятикласників  на зустріч-годину спілкування  завітав один із бійців добровольчого українського корпусу, наш земляк, Єфименко Андрій Олегович, один із тих, хто першими встали на захист рідної землі. Адже нема і не буде жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей.

Розчуливши всіх розповіддю про пережите, Андрій просто шокував присутніх своїми віршами. Виявляється, після поранення, мконтузії, повернувшись додому, він виявив у себе здібності до віршування. Приємною несподіванкою став подарунок-книга власних поезій «Повернення до себе»

 

Ми щиро вдячні за зустріч, за добрі слова настанови, за подвиг, небайдужість до долі рідної землі, сподіваємося, що це не остання наша зустріч!

  День українського добровольця – це і нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі. І нашим святим обов’язком залишається боротьба за справжню Державу без  корупції та політичного лихварства. Ставши на захист України, ми вже не маємо права відступати.

 Не розчаровуйсь в Україні,

А розумій її печаль.

Що робиш ти для неї нині –

У себе спершу запитай.

Не розчаровуйсь в Україні,

Вона свята, а грішні – ми

В її недолі часто винні

Її ж бо дочки і сини.

Не розчаровуйсь в Україні,

Ідеї волі певним будь,

Бо тільки той є справжнім сином,

Хто вміє неньку захистить.

Не розчаровуйсь в Україні,

Вір, що мине важка пора,

Розквітне пишний цвіт калини,

В садах достатку і добра.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by