Наша Шевченкознавиця

Хто із гімназистів не знає Настю Петрик?! Її знає кожен! Не тільки том, що її портрет – серед когорти кращих учнів гімназії зустрічає при вході у школу, а, мабуть, через те, що жоден захід, який проводять одинадцятикласники, не обходиться без неї! Настя з тих дітей, які люблять і вміють учитися. А її гімназійне життя багатогранне й насичене. Дивує, як можна досягати відмінних результатів у навчанні й устигати ще додатково займатися поглибленим вивченням англійської мови, ставати переможцем різнорівневих олімпіад та  творчих конкурсів!

Велика працелюбність – ця риса робить її гідною для наслідування. Дійсно, те, скільки часу Настя приділяє навчанню і в школі, і вдома, просто дивує! Але результат милує: упродовж навчання в гімназії Настя – постійний переможець міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури, лауреат із російської та англійської мов, жодного разу ніхто не виборов у Насті першість на міському рівні у  Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! У її власному кошику досягнень – перемоги у Інтернет – конкурсі літературно-мистецької медіатворчості з української мови і літератури  «Створи шедевр», де вона виготовляла   інтерактивний  плакат, у І Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», для якого знімала аудіовізуальний твір, і у Всеукраїнській дитячій мистецькій  акції «Мій Шевченко» із рукописною книгою на українській та англійській мовах!

У ці дні, коли все цивілізоване українство відзначає річницю з дня народження нашого пророка, національного генія Т.Г Шевченка, дуже приємно відзначити, що серед  численних нагород цьогоріч Настя досягла вагомого успіху – 2 місце у обласному етапі та спробувала свої сили у Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Крім того, Настя не лише старанна учениця, але й чуйна подруга, донька, яка завжди хвилюється про родину, про однокласників. Вона завжди  допомагає проводити класні заходи, є ініціатором багатьох із них, а у вільний час, якого катастрофічно не вистачає, їй подобається бувати у Закітному, звідки вона родом.

Чим би вона не займалася, завжди дивує своєю працездатністю й неймовірною цілеспрямованістю, а її серце при цьому незмінно сповнене скромністю, добротою, щирістю.

Нині  дуже хочеться вірити, що успішне закінчення гімназії стане для Насті черговою сходинкою, із якої для неї відкриються двері у світ нового, уже дорослого життя, де сповняться її мрії та найпотаємніші бажання, а цитати із улюбленого Тараса Григоровича стануть у нагоді при написанні власного висловлення на ЗНО та не один раз підтримають у житті!

Ми пишаємося тобою, Насте, хай щастить!       Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by