«Ми знаємо рідну мову!»

По-особливому вирішили відзначити День рідної мови бібліотекар зі своїми помічниками.

Для учнів з 2-го по 5-й клас організували міні-квест «Ми знаємо рідну мову!». Підготували цікаві та різноманітні завдання за виконання яких, знавці мови отримували шматочок пазлу а потім, продовжували випробування вже в бібліотеці. Там, їм треба було прочитати вірш, або виконати мовне завдання на комп’ютері. Гарне виконання заохочувалось маленькими сюрпризами. Заключною частиною квесту було складання особистого пазлу кожного класу. На зібраних картинках зображення закликали любити та вивчати рідну мову.

Всі добре впоралися із завданнями. Тому, дуже важко визначити одного переможця, тим паче, що у підсумку чотири класи отримали однакову кількість  балів. Отже, звання «Кращі знавці рідної мови» отримують всі класи – учасники. Але ж переможцем, гадаю, став кожен учасник квесту, бо показав свої знання і, сподіваюсь, трохи їх вдосконалив.

Дякую всім за підтримку і участь у змаганнях. А моїм помічникам – ученицям 10 –го та 6-го класу за допомогу в організації та проведенні цікавого заходу до Дня мови.

Виконати завдання квесту та перевірити свої знання можеш і ти  натисни тут

Фото

У 5 клас

на класну годину 21 лютого завітали представники міської дитячої бібліотеки й провели захід до Міжнародного Дня рідної мови. Діти показували свою майстерність у знанні української мови, брали участь у вікторині, відгадували загадки, цікаві ребуси, складали прислів`я.

Всі залишилися задоволеними від заходу, бо в ігровій формі краще запам`ятовується і збагачується словниковий запас.

    Спочатку було Слово..

У день рідної мови одинадцятикласники вирішили подарувати свято спілкування шестикласникам ,провівши для них брейн-ринг «Вчіться складно говорити своїм рідним словом».

Розділившись на команди «Я україночка» (дівчатка) та «Я патріот» (хлопці),шестикласники виборювали право називатися знавцями слова.

З першого ж конкурсу дівчатка впевнено набирали бали, довівши, що краще знаються на антонімах. Чергове завдання на знання словникового складу мови лише закріпило їх позиції, а  конкурсне завдання «Скрабл» переконало, що дівчатка все ж кращі знавці рідного слова! Але хлопці виявилися сильнішими у знаннях фонетики1Найспритнішою україночкою стала Ковальова Елла, капітан дівочої команди, а в цілому дівчатка вибороли перемогу у хлопчаків!

Весела  атмосфера, дотепні жарти, емоції, які переповнювали присутніх від бажання перемогти, подарували незабутні враження. Вивчаймо рідну мову, частіше заглядаймо у словник ,бо ,як писав М.Т. Рильський, це «пишний яр, а не сумне провалля!»

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by