Зворушливе свято

Уявіть наше життя без любові й кохання. Погодьтеся, таке існування є позбавлене барв і радості. Із цим не може не погодитись і наш одинадцятий клас.

14-го лютого людство святкує день Святого Валентина, день, котрий кожен присвячує своїй другій половинці. Для учнів нашого класу однокласники й улюблений класний керівник є, беззаперечно, тією  самою другою половинкою, що без них і життя буде не те. У сонячну середу учні одинадцятого класу влаштували теплу й по справжньому сімейну класну годину, присвячену знаному святу. Дівчатка підготували цікаві та веселі розваги й конкурси. На пантомімі хлопці гарно оволоділи пластикою тіла й мімікою, а глядачі виявили кмітливість і вгадали всі загадані слова, команди хлопців та дівчат продемонстрували свої знання щоденної рутини іншої статі  в дотепній вікторині, а наостанок юні артисти Ярік і Катруся розіграли сцену з відомої всім п’єси Михайла Старицького «За двома Зайцями», імпровізовані театральні підмостки потонули в оплесках.   

По розважальній програмі наша вельмишановна класна матуся, Юлія Іванівна, приготувала для нас сюрприз у вигляді солоденьких кексиків та зворушливих вітальних листівок, що на них кожен член класної родини зміг написати своє побажання та висловити усю любов до своїх однокласників, а заразом і друзів на все життя.

Дуже прикро, що вчитися разом одинадцятикласникам залишилося так недовго. Уже за декілька місяців ми розлетимося, мов сизі голуби всіма куточками Батьківщини. Залишилося так мало часу для висловлення почуттів, отже, хочеться закликати усіх поспішати дарувати любов рідним, друзям і своїм другим половинкам!

Василь Капшук

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by