Галерея інновацій

з проблеми «Метапредметне навчання як інноваційний процес у сучасній освіті» відбулась 14 лютого на базі НВК. ЇЇ мета – підвищення рівня загальної компетентності учителів трудового навчання; освоєння сучасних методів інтеграції предметів та впровадження змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» під час роботи над проектом.

Зміст заходів та відповідальні:

  1. Виставка огляд творчих робіт учнів – Шепель В.Є., керівник МО учителів трудового навчання
  2. Привітання. Оголошення теми та мети заходу – Кравченко Л.К., методист НМЦ управління освіти, молоді та спорту
  3. «Методичний навігатор» Трудове навчання на сучасному етапі освітньої реформи” – виступ Шепель В.Є.
  4. «Світове кафе» Презентація досвіду роботи з проблеми «Метапредметне навчання як засіб формування універсальних способів життєдіяльності учнів» – Шепель В.Є., Кириченко Ю.С. учитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та Лиманського НВК “гімназія-ЗОШ І ступеня”
  5. «Квест проект» Інтеграції предметів під час роботи над проектом – Шепель В.Є.
  6. Галерея інноваційного вчителя. МК «Виготовлення скриньки зі вторинної сировини». Змістова лінія «Екологічна безпека та сталий розвиток» Кириченко Ю.С., Шепель В.Є.
  7. Трибуна методиста Про підсумки участі у конкурсах та у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій Кравченко Л.К.
  8. Відкритий мікрофон Підведення підсумків. Зворотній зв’язок (рефлексія) : «У своїй роботі я зможу використовувати…” Кравченко Л.К.

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by