Вчителі теж навчаються!

Що роблять вчителі  під час канікул та карантинів?

 Мабуть, насолоджуються відпочинком. А от і ні! Вони – навчаються! Опановують нові освітні документи, методики, інформаційні технології, щоб кожен урок був цікавим, насиченим і обов’язково корисним!

А ще вони діляться набутими знаннями з колегами!

1 лютого 2018 р. у НВК — гімназії пройшла педрада – методична вітальня з теми «Оволодіння вчителем педагогічними компетентностями як запорука якісного надання освітніх послуг»

На першому етапі заходу заступник директора з НВР Пашкевич В.М. запропонувала «Методичний навігатор» (сучасні освітянські документи, які зібрані в інтерактивному плакаті програми Glogster

На другому  етапі вітальні  (заступники директора з НВР Пашкевич В.М. та Сазонова В.М.) педагоги пройшли  успішно   тест  “Як добре ви  знаєте закон “Про освіту”?     

У практичній частині «Роль мого предмету в майбутньому житті учня» педагоги закладу освіти ( в першу чергу ті, хто атестується в поточному році, демонстрували родзинки  щодо  формування компетентностей учнів, говорили про шляхи розвитку наскрізних умінь учнів, представили ППД з теми):

1.Дворнікова Я.В. та Іванисенко М.О. про своє бачення впровадження нововведень у початкову ланку (виступ з елементами тренінгу), та  свою діяльність  на даному етапі. Ділова гра “Ранкові зустрічі”

  1. Мартиненко Ю.О. та Киркач Н.В. про розвиток основних компетентностей учнів  у ГПД та позакласній роботі (відео репортаж)
  2. Інтеграція  предметів як запорука успіху (предмети початкової ланки (Дворнікова Я.В., Фоменко А.В.) на прикладі інтегрованих уроків; інтегрування предметів математичного напрямку (Фоменко А.В., міні – тренінг з використання електронних сервісів)
  3. Формування позитивної мотивації учнів до занять фізичними вправами на уроках фізичної культури та в позаурочний час». Тихий Р.М. ( відеоекскурсія  з фізхвилинкою і тест  “правила гри у волейбол”)
  1. Формування життєвих компетентностей засобами словесності ( розвиток читацьких інтересів, медіаграмотність, інтеграційні зв’язки), учитель Колгашева Т.Г. Презентація “Читай-місто”
  2. Інновації на уроках трудового навчання ( в т.ч. «ментальні карти»), Шепель В.Є. Презентація “Метапредметне навчання як інноваційний процес у сучасній освіті”
  3. Рефлексійна вправа «Кубування» (Шепель В.Є., Пашкевич В.М., Ломако О.В.) завершила педагогічну раду на позитиві.

Фотофакти

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by