Безпека – перш за все!

День безпечного Інтернету (Safer Іnternet Вay) відзначається кожного вівторка другого тижня лютого.  Цю традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. Понад 130 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету.

В цьому році День безпечного Інтернету відзначається 6 лютого під гаслом «Створюй, спілкуйся, та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін, безпечного використання цифрових технологій та підвищення освіченості з питань безпеки та участі у заходах.

  • Не залишилися осторонь і гімназисти. В рамках заходів присвячених Дню безпечного Інтернету семикласниками було проведено загальношкільну лінійку «Небезпека в Інтернеті», учні переглянули  корисне відео  та отримали пам’ятки «10 правил безпечного користування Інтернетом», молодші школярі відповідали на питання вікторини «Цікавий Інтернет».

 

  • А ось у 10 класі було проведено класну годину на цю тему. Деякі хлопці з класу мріють стати програмістами, тому були ініціаторами цього заходу, як більш досвідчені користувачі інтернету. Вони розповіли всім учням, які види небезпеки бувають і дали поради, як її минути. Показали презентацію та винесли цю тему на всекласне обговорювання, де кожен мав змогу висловити власну думку.
  • Також десятикласники вирішили розповісти основи безпечного інтернет-серфінгу одним із наймолодших учнів нашої гімназії: групі продовженого дня. За допомогою ігр “Квітка” та “Хто надіслав тобі листа?” вони розповіли як правильно створити безпечний нік, які дані про себе та свою не можна вказувати, як правильно зберігати паролі тощо.
  • Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним! Будьте обережними!
  • Одинадцятикласники також  долучилися  до проведення заходів, присвячених цьому дню. Учні завітали до  3-А та 4 класу, аби розповісти про правила безпечної поведінки в Інтернеті . Школяриків познайомили з видами загроз у мережі  та шляхами їх уникнення.

Більше інформації ви отримаєте переглянувши презентації:


 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by