Рік новий, рік останній…

Ось і розпочався новий 2018 рік! Для нас, одинадцятикласників, це, на жаль, останній рік навчання в рідній школі. З 1 січня для нас почався свій відлік часу – кількість днів до ЗНО… Звичайно, найголовніше для нас – ретельно готуватися, адже попереду серйозні випробування, від яких залежатиме майбутнє! Але січень – незвичайний місяць, наповнений святами… З давніх часів на новорічні та різдвяні свята у нас прийнято колядувати, посівати і щедрувати.  Колядування, хоч і походить від язичницького свята Коляди, вважається однією з найважливіших традицій християнського Різдва. Колядки – це різдвяні пісні, переважно духовного змісту, які прославляють народження Ісуса Христа (спитаєте, навіщо я вам про це розповідаю? Відповім – календарно-обрядові пісні – перше питання у програмі ЗНО, тому повторюймо!) Щедрівками бажають блага сім’ї, дому, плодовитого врожаю в цьому році. І от, ми вирішили відправитися в гості до нашої класної мами, аби пощедрувати.

І хоча січень наповнений веселими святами, у історії нашої держави з’явилися дні, наповнені сумом й одночасно гордістю, які ми обов’ язково маємо пам’ ятати, про один із них ми вирішили розповісти учням 7-х класів, провівши для них інформаційні хвилинки, а саме про 16 січня – День пам’яті Кіборгів – українських спецпризначенців, військових, які обороняли Донецький  аеропорт цілих 242 дні починаючи з 26 травня 2014 року.  7 місяців в обороні ДАПу в народі породили афоризм «Вони вистояли. Не вистояв бетон», а режисер Ахтем Сейтаблаєв зняв фільм, який так і назвав «Кіборги». Ми проілюстрували інформацію саундтреком до фільму, композицією «Океану Ельзи» «Не твоя війна». Жахливо, але за 242 дні оборони ДАП загинув 101 військовослужбовець, поранень зазнали 440 воїнів, а 9 пропали безвісти. Пам ‘ятаймо!

 

   22 січня, у День соборності України, нами проведено загальношкільну лінійку.

   23 січня ми в класі провели інтелектуальну гру «Еврика»

                                                                                     Чим більше знаєш, тим більше можеш

                                                                                                                                        Е.Абу

   Кажуть, що аби стати дійсно освіченим та успішним, варто бути обізнаним у всіх галузях. Тому одинадцятикласники  вирішили перевірити: хто вийде переможцем із боротьби за звання найрозумнішого. Розподілившись на команди, учні перевіряли себе з питань різних напрямків: гуманітарного, природничого, а також позмагалися в точних науках. Після декількох командних конкурсів ми перейшли до змагань, як кажуть, «сам за себе». У нелегкій боротьбі переможницею стала Каракуц Катерина. Щиро вітаємо її з перемогою ! Усім, кому цього разу не вдалося стати кращим, бажаємо: « Учітесь, читайте. І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь».

А потім… був карантин. Найвитриваліші приходили до класу, готувалися до ЗНО.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by