Світ врятує добро!

Цикл новорічних свят уже завершився: ми співали щедрівки та колядки, носили кутю, посівали й пірнали в ополонку. А   на День Святого Миколая ми, активісти Лиманського НВК “гімназія – ЗОШ I ступеня”, організовували свято для дітей-сиріт, про яке ви мали можливість  прочитати в минулих повідомленнях.

Оформивши цей захід у невеличкий проект, відправили його на участь у обласному Конкурсі благодійницьких акцій, присвячених Дню Святого Миколая.

19 січня ми  були запрошені в місто Слов’янськ на нагородження. Представникам нашого навчального закладу було вручено Диплом I ступеня, подяку за активну участь у духовно-моральному вихованні дітей та учнівської молоді, грунтовну підготовку до обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених Дню святого Миколая, книгу й аудиодиск “Колядки та щедрівки”.

Навіть благодійницькі заходи можуть бути заохочені, але в будь-якому випадку ми повинні робити добро без  корисливих спонукань. Просто тому,  що маємо на меті допомогти, а не отримати з цього вигоду. Тому закликаємо всіх ставати організаторами волонтерської діяльності, творити добро та робити наше життя кращим.

Юлія Шепілова, організатор акції, редактор    газети «Дзеркало»

Конкурсну роботу нашої гімназії (як і роботи інших учасників) можна переглянути  ТУТ

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by