2012 — 2013 Навчальний рік

Результати олімпіад і конкурсів

ПІБ

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Обласний рівень

3 клас

Чугай Таїсія

К-с ім.. Яцика

Шимошенко Микита

Конкурс «Дитячі фарби Донеччини»

4 клас

Тиха Дарина

«найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

К-с ім.. Яцика

Диплом «За оригінальність задуму» у к-сі «найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

5 клас

Шепілова Юлія

Конкурс ім. Шевченка

Конкурс ім. П. Яцика

Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”

Участь в обл.. етапі к-су ім..Шевченка

6 клас

Петрик Анастасія

Конкурс ім. П. Яцика

Конкурс ім. Шевченка

Шатіца Марія

Конкурс ім. Шевченка,

олімпіаді з математики,

конкурс творів «Якби я був …”

Кращий учень серед

6-класників міста

Конотоп Каміла

ОФП

Дьомін Дмитро

ОФП

7 клас

Ломова Ганна

Конкурс ім. П. Яцика

К-с учн. т-ті ном. «історія України та державотворення»

Олімпіада з української мови

Конкурс ім. Шевченка

Лауреат обл.. етапу к-су ім..Яцика

Саржевський Іван

Олімпіада з географії

Ковальов Анатолій

Шашки

8 клас

Колгашева Альона

Олімпіада з російської мови,

Св.. л-ри

Конкурс ім. Шевченка,

конкурс ім. П. Яцика

к-с презентацій «Якби я був мером…»

Полянська Альона

Олімпіада з історії та російської мови,

біології

Каракуц Дар’я

Олімпіада з трудового навчання

Природа і творчість,

«Бережи ялинку»

Костенко Сергій

Олімпіада з математики

Англійської мови

Тиха Вікторія

Конкурс ім. Шевченка, олімпіада з української мови

Дворнікова Аня

К-с учн. творчості «література»

Скубак Владислава

ОФП, теніс

9 клас

Кравцов Олександр

Олімпіада з географії

Св.. література

право

Олімпіада з історії

Олімпіада з російської мови

Кращий учень серед

9- класників міста

Земляк Єлизавета

Конкурс ім. П. Яцика

Конкурс ім. Шевченка

Русанов Дмитро

Олімпіада з математики

Жигуліна Юлія

Олімпіада з трудового навчання

Природа і творчість,

«Бережи ялинку»

Запрошена на обласний етап олімпіади з трудового навчання

Ковальов Микола

Олімпіада з трудового навчання

К-с шахістів

Запрошений на обласний етап олімпіади з трудового навчання

10 клас

Куваріна Анна

Олімпіада з російської мови

Конкурс ім. П. Яцика,

Інф. технології

Олімпіада з української мови

Древняк Анна

Олімпіада з російської мови

Теліус Сергій

Олімпіада з історії, географії

Право

біологія

III місце в обл. олімпіаді з історії

Кращий учень серед 10-класників міста

Земляк Роман

Англійська мова

Олімпіада з математики

Герцовська Анастасія

Олімпіада з трудового навчання

Запрошена на обласний етап олімпіади з трудового навчання

Лебединський Микита

фізкультура

11 клас

Гайворонська Дар’я

Олімпіада з російської мови, трудового навчання

К-с творів «Якби я був депутатом…»

К-с «Природа і творчість»

Конкурс ім. Шевченка

К-с Збережи ялинку

Сертифікат обл. ІППО(м.Донецьк) за участь в обласних лінгвістичних Інтернет- змаганнях до Дня української писемності і мови» Прислівя і приказки про мову»

Участь в олімп. з рос. мови

Запрошена на обласний етап олімпіади з трудового навчання

Шепілова Катерина

Олімпіада з російської мови

Інф. технології

К-с ім.. Яцика

Олімпіада з української мови

Учасниця обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій

II місце в обл. конкурсі

«Золотий Байт»

Рибалко Марина

Екологія

II місце в обл. конкурсі

«Золотий Байт»

Теліус Анастасія

Правознавство

Пестич Ростислав

Олімпіада з трудового навчання

Гордієнко Анастасія

Англ.. мова

Куслива Катерина

Конкурс «Дитячі фарби Донеччини»

Конкурс «Дитячі фарби Донеччини»

Гілімханова Анастасія

фізкультура

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by