2011 — 2012 навчальний рік

ПІДСУМКИ КОНКУРСІВ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

XII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

I місце

Хизун Анатолій- 4 клас

Петрик Анастасія- 5-а клас

Тиха Вікторія- 7 клас

Гайворонська Дар’я- 10 клас

II місце

Шатиця Марія- 5-б клас

Ломова Ганна- 6 клас

III місце

Тиха Дарина- 3 клас

Колгашева Альона- 7 клас

 

Міжнародний- мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

II місце

Петрик Анастасія- 5-а клас

Колгашева Альона- 7 клас

Гайворонська Дар’я- 10 клас

III місце

Скрипниченко Вікторія- 9 клас

 

Міський заочний конкурс «7+Я= родина»

I місце

Ковальова Надія- 11 клас ( Літературна творчість)

Жигуліна Юлія- 8 клас ( Родинне дерево)

II місце

Каракуц Денис- 11 клас ( Родинне дерево)

Куслива Катерина- 10 клас ( образотворче мистецтво)

Герцовська Анастасія – 9 клас ( родинне дерево)

III місце

Роменська Катерина – 8 клас ( літературна творчість)

Суворова Валерія- 10 клас ( родинне дерево)

Конкурс – виставка декоративно- прикладного та образотворчого мистецтва «Ми все можемо»

I місце

Демчук Марія – 11 клас

Міський етап обласного конкурсу «Повір у себе!»

I місце

Демчук Марія – 11 клас ( номінація «солісти- вокалісти»)

II місце

Демчук Марія- 11 клас ( номінація «Юні читці»)

 

Міський етап обласного конкурсу « Пожежна безпека в малюнках дітей»

I місце

Чередниченко Ангеліна- 11 клас

II місце

Панченко Олександра- 11 клас

III місце

Михайлова Анастасія- 4 клас

 

Міський етап обласного конкурсу дитячих робіт з образотворчого мистецтва « Дитячі фарби Донеччини»

I місце

Куслива Катерина- 10 клас

III місце

Михайлова Анастасія- 4 клас

Рибалко Іван- 7 клас

Артьоменко Анастасія- 8 клас

 

Міський етап конкурсу юних умільців « Природа і творчість»

I місце

Кравцова Анастасія- 7 клас

Щербань Людмила- 11 клас

II місце

Каракуц Дар’я- 7 клас

Жигуліна Юлія- 8 клас

 

Міський тур обласного конкурсу робіт учнів « Білосніжні грані орігамі»

I місце

Кутя Аліна- 1-а клас

Михайлова Анастасія- 4 клас

Ломова Ганна- 6 клас

II місце

Остапенко Кароліна- 5 –б клас

Дворнікова Ганна- 7 клас

III місце

Халабузар Олексій- 1-а клас

Михайлова Дар’я- 3 клас

Загоруйко Тетяна- 6 клас

Рибалко Марина- 10 клас

 

Міський етап природоохоронного конкурсу « Збережи ялинку»

III місце

Щербань Людмила

 

Міський заочний конкурс « Я обираю здоровя!»

I місце

Земляк Єлизавета – 8 клас ( літературна творчість)

Герцовська Анастасія- 9 клас ( літературна творчість)

II місце

Русанова Аліна- 11 клас ( літературна творчість)

III місце

Дегтярьова Олександра- 11 клас ( образотворче мистецтво)

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by