2011 — 2012 Навчальний рік

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ

Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

I місце

Каракуц Денис – 11 клас

Шепілова Катерина- 10 клас

II місце

Куваріна Ганна- 9 клас

III місце

Русанова Аліна- 11 клас

Древняк Ганна- 9 клас

 

ЕКОЛОГІЯ

I місце

Мартинов Володимир- 11 клас

III місце

Рибалко Марина- 10 клас

 

ФІЗИКА

I місце

Волошин Владислав- 11 клас

Русанов Дмитро- 8 клас

II місце

Каракуц Денис- 11 клас

 

Історія

I місце

Мартинов Володимир- 11 клас

Гордієнко Анастасія- 10 клас

Теліус Сергій- 9 клас

Кравцов Олександр- 8 клас

II місце

Теліус Анастасія- 10 клас

III місце

Куваріна Ганна- 9 клас

 

Українська мова та література

II місце

Шепілова Катерина- 10 клас

Гайворонська Дар’я- 10 клас

III місце

Куваріна Ганна- 9 клас

Древняк Ганна- 9 клас

 

Географія

I місце

Каракуц Денис- 11 клас

Теліус Сергій- 9 клас

Кравцов Олександр- 8 клас

II місце

Мартинов Володимир- 11 клас

Куслива Катерина- 10 клас

III місце

Тиха Вікторія- 7 клас

 

Біологія

I місце

Мартинов Володимир- 11 клас

 

Економіка

III місце

Каракуц Денис- 11 клас

Рибалко Марина- 10 клас

 

Математика

I місце

Каракуц Денис- 11 клас

Костенко Сергій- 7 клас

II місце

Русанов Дмитро- 8 клас

III місце

Русанова Аліна- 11 клас

Земляк Роман- 9 клас

Сірий Артем- 6 клас

 

Правознавство

II місце

Волошин Владислав- 11 клас

III місце

Теліус Анастасія- 10 клас

Теліус Сергій- 9 клас

Куваріна Ганна- 9 клас

 

Трудове навчання ( дівчата)

I місце

Щербань Людмила- 11 клас

Гайворонська Дар’я- 10 клас

Герцовська Анастасія- 9 клас

Жигуліна Юлія- 8 клас

 

Трудове навчання ( хлопці)

I місце

Калініченко Ярослав- 11 клас

II місце

Пестич Ростислав- 10 клас

 

Інформаційні технології

I місце

Калініченко Ярослав- 11 клас

Шепілова Катерина- 10 клас

 

Інформатика

II місце

Каракуц Денис- 11 клас

Шепілова Катерина- 10 клас

Русанов Дмитро- 8 клас

 

Хімія

II місце

Мартинов Володимир- 11 клас

III місце

Погребняк Вікторія- 10 клас

 

Англійська мова

I місце

Борисюк Євген- 11 клас

II місце

Гордієнко Анастасія

III місце

Юркіна Марина- 11 клас

Куслива Катерина- 10 клас

Земляк Роман- 9 клас

 

Астрономія

I місце

Каракуц Денис- 11 клас

II місце

Мартинов Володимир- 11 клас

Щербань Людмила — 11 клас

III місце

Рибалко Марина- 10 клас

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by