2010 — 2011 Навчальний рік

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД

Історія України

І місце

Теліус Сергій – 8 клас

Гордієнко Анастасія – 9-А клас

Мартинов Володимир – 10 клас

Субботін Валерій – 11 клас

ІІ місце

Сологуб Іван – 11 клас

 

Російська мова та література

І місце

Шепілова Катерина – 9-Б клас

Каракуц Денис – 10 клас

ІІ місце

Куваріна Ганна – 8 клас

Гайворонська Дар’я – 9-А клас

Русанова Аліна – 10 клас

Фесенко Катерина – 11 клас

ІІІ місце

Чугай Дар’я – 11 клас

Субботін Валерій – 11 клас

 

Біологія

І місце

Мартинов Володимир – 10 клас

ІІ місце

Земляк Роман – 8 клас

ІІІ місце

Субботін Валерій – 11 клас

 

Українська мова та література

І місце

Фесенко Катерина – 11 клас

ІІІ місце

Хакімова Катерина – 7 клас

 

Математика

І місце

Русанов Дмитро – 7 клас

Земляк Роман – 8 клас

Каракуц Денис – 10 клас

ІІ місце

Субботін Валерій – 11 клас

ІІІ місце

Масалаба Дмитро – 11 клас

 

Географія

І місце

Каракуц Денис – 10 клас

ІІ місце

Роменський Володимир – 11 клас

ІІІ місце

Теліус Сергій – 8 клас

Субботін Валерій – 11 клас

Куваріна Юлія – 9-Б клас

 

Фізика

І місце

Русанов Дмитро – 7 клас

Каракуц Денис – 10 клас

ІІ місце

Волошин Владислав – 10 клас

Роменський Володимир – 11 клас

ІІІ місце

Субботін Валерій – 11 клас

 

Інформатика

І місце

Каракуц Денис – 10 клас

Субботін Валерій – 11 клас

ІІ місце

Лебединський Микита – 8 клас

ІІІ місце

Рибалко Марина – 9-А клас

 

Технічна праця

І місце

Каракуц Денис – 10 клас

Роменський Володимир – 11 клас

 

Обслуговуюча праця

І місце

Гайворонська Дар’я – 9-А клас

Щербань Людмила – 10 клас

ІІ місце

Чугай Дар’я – 11 клас

ІІІ місце

Герцовська Анастасія – 8 клас

 

Економіка

І місце

Роменський Володимир – 11 клас

ІІ місце

Субботін Валерій – 11 клас

 

Англійська мова

І місце

Куслива Катерина – 9-Б клас

ІІ місце

Гордієнко Анастасія – 9-А клас

Фесенко Катерина – 11 клас

ІІІ місце

Юркіна Марина – 10 клас

Козир Олена – 11 клас

 

Хімія

І місце

Мартинов Володимир – 10 клас

ІІ місце

Натальченко Едуард – 8 клас

Гайворонська Дар’я – 9-А клас

Роменський Володимир – 11 клас

 

Основи правознавства

І місце

Панченко Олександра – 10 клас

ІІІ місце

Волошин Владислав – 10 клас

Русанова Аліна – 10 клас

Роменський Володимир – 11 клас

Заярний Руслан – 9-А клас

 

Екологія

І місце

Мартинов Володимир – 10 клас

Субботін Валерій – 11 клас

ІІІ місце

Роменський Володимир – 11 клас

 

Астрономія

І місце

Каракуц Денис – 10 клас

ІІ місце

Мартинов Володимир – 10 клас

Роменський Володимир – 11 клас

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by