2013 — 2014 Навчальний рік

Список учнів,  які стали переможцями (І,ІІ,ІІІ місце) міських олімпіад 2013-2014 н.р.

 

            П.І. учня

Кл

   ЗНЗ результативність П.І.Б. ментора бали

                              11 клас

1 Теліус Сергій 11 НВК — гімназія географія Іекономіка Іісторія Ібіологія Іправо І Павловський Е.О.Павловський Е.О.Склярова Л.Г.Гайворонська Н.В.Склярова Л.Г. 15
5 Земляк Роман 11 гімназія математика Іангл. І Давіденко Т.М.Русанова Н.В. 6
6 Куваріна Ганна 11 НВК — гімназія російська мова ІІекологія ІІукраїнська мова ІІ Колгашева Т.Г.Гайворонська Н.В.Полєжаєва А.В. 6
10 Лебединський Микита 11 НВК – гімназія фізика ІІІтруд ІІфізкультура ІІ Лісов О.Ю.Кириченко Ю.С.Моїсеєнко А.А. 5
16 Древняк Анна 11 гімназія російська мова І Колгашева Т.Г. 3
21 Натальченко Едуард 11 гімназія інф. технології ІІ Ломако О.В. 2
22 Герцовська Анастасія 11 НВК – гімназія труд ІІ Шепель В.Є. 2
30 Гаургашвілі Альберт 11 гімназія астрономія ІІІ Лісов О.Ю. 1
35 Єретиченко Марина

11

НВК – гімназія фізкультура ІІІ Моїсеєнко А.А. 1

                            10 клас

5 Кравцов Олександр 10 НВК — гімназія російська мова ІІгеографія ІІІсвітова література ІІ Колгашева Т.Г.Павловський Е.О.Склярова Л.Г. 5
6 Русанов Дмитро 10 гімназія математика Іінф. технології ІІІ Давіденко Т.М.Ломако О.В. 4
7 Ковальов Микола 10 НВК – гімназія труд І Кириченко Ю.С. 3
8 Жігуліна Юлія 10 НВК – гімназія труд І Шепель В.Є. 3
10 Земляк Єлизавета 10 гімназія астрономія ІІ Лісов О.Ю. 2
18 Зозуля Оксана 10 гімназія екологія ІІІ Гайворонська Н.В. 1

                                9 клас

1 Полянська Олена

9

гімназія російська мова  Ігеографія ІІІісторія  І Пашкевич В.М.Павловський Е.О.Ломова І.М. 7
3 Колгашева Альона

9

НВК — гімназія російська мова ІІІсвітова література І Пашкевич В.М.Гайворонська Н.В 4
6 Каракуц Дар’я

9

НВК – гімназія труд І Шепель В.Є. 3
12 Костенко Сергій

9

НВК — гімназія англійська мова ІІ Каменюк Т.І., Давіденко Т.М. 2
15 Коваль Анна

9

гімназія біологія ІІІ Гайворнська Н.В. 1
16 Несміян Дмитро

9

гімназія труд ІІІ Кириченко Ю.С.

                              8 клас

3 Ломова Ганна

8

НВК — гімназія російська мова Ігеографія ІІукраїнська мова ІІ Колгашева Т.Г.Павловський Е.О.Черненко Ю.І. 7
7 Піддубний Олег

8

гімназія труд І Кириченко Ю.С. 3
8 Стороженко Тетяна

8

гімназія труд І Шепель В.Є. 3
9 Саржевський Іван

8

гімназія англійська мова ІІ Русанова Н.В. 2
15 Шолохова Дарина

8

гімназія біологія ІІІ Гайворонська Н.В. 1

                              7 клас

1 Шатиця Марія

7

НВК- гімназія фізика Іхімія ІІ Лісов О.Ю.Гайворонська Н.В. 5
2 Петрик Анастасія

7

НВК — гімназія українська мова І Загоруйко О.С. 3
3 Капшук Василь

7

гімназія географія ІІ Павловський Е.О. 2

                                6 клас

1 Зайцев Ілля

6

гімназія математика І Тиха І.В. 3
2 Тиха Дарина

6

НВК — гімназія українська мова ІІ Черненко Ю.І. 2
3 Тіхвінський Микита

6

гімназія математика ІІІ Тиха І.В. 1

 

Підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2013-2014 навчального року

  olimpiady2013.doc (808,0 Кб, 354 hits)

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by