Природничі дисципліни

https://www.golabz.eu/

– найбільша безкоштовна колекція онлайн-лабораторій з хімії, фізики, математики, біології, географії та інших дисциплін. (Сервіс має англомовний інтерфейс, для зручності та перекладу, можна скористатись вбудованим перекладачем вашого браузера. Для цього натисніть праву кнопку миші, щоб викликати контексне меню, та виберіть: перекласти українською)

 https://www.wolframalpha.com/

— база знань і набір обчислювальних алгоритмів з математики, хімії, історії, тощо. (Сервіс має англомовний інтерфейс, для зручності та перекладу, можна скористатись вбудованим перекладачем вашого браузера. Для цього натисніть праву кнопку миші, щоб викликати контексне меню, та виберіть: перекласти українською)

https://www.mozaweb.com/uk/

– повністю україномовний, унікальний навчальний сервіс із електронними підручниками з інтерактивними 3D-сценами, освітніми відео та цікавими завданнями практично з усіх основних предметів.

https://www.geogebra.org/

– безкоштовні математичні інструменти для побудови графіків, геометрії, 3D та багато чого іншого! Повністю україномовний навчальний ресурс

https://phet.colorado.edu/uk/

– інтерактивні симуляції для природничих наук і математики

https://www.myphysicslab.com/

– інтерактивні симуляції, фізичні моделювання, анімовані в режимі реального часу, з якими можна взаємодіяти, перетягуючи об’єкти або змінюючи параметри.

https://osvitanova.com.ua/posts/3575

 15+ інтерактивних сервісів з географії, які допоможуть урізноманітнити дистанційне навчання

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by