• 26
  Жовтень
  2010
 • Автор
 • Рубріка
  Досягнення, Новини
 • Коментарі
  Коментарі Вимкнено до ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОБДАРОВАНІСТЬ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОБДАРОВАНІСТЬ

Роменський Володимир Володимирович

Учень 10 класу Краснолиманської гімназії

Протягом останніх років ім’ я Володимира знають за межами рідного міста. У 2007-2008 н.р. він взяв участь в інтелектуальному турнірі «Ерудит-пошук-2007» та  був запрошений на заняття з фізики  до ліцею

«Ерудит».Другий рік поспіль успішно виступає  в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання :минулого року як призер входив до команди запрошених на тренувальні збори для підготовки до IV етапу  Всеукраїнської олімпіади,  у 2009-2010 н.р. посів місце переможця.

Цікавиться історією, економікою, географією, біологією: став лауреатом обласного етапу конкурсу «Історія України та державотворення», в Інтернет – олімпіаді з географії у 1 етапі мав другий результат,  у 2010 році у складі команди екологічного брейн – рингу  виступав у обласному етапі, отримав сертифікат як учасник Інтернет – олімпіади з економіки.

Трудолюбивий, ставить цілі та досягає їх. Може виготувати своїми руками сувеніри чи життєво необхідні речі, які не поступаються магазинним товарам. Дружить з технікою, хлопця приваблює комп’ютер та  радіоелектроніка.

   78016218  40901241

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by