Тиждень безпеки.

Єдиний урок «Безпечна країна» в 10 класі.

15 листопада в  межах Єдиного уроку «Безпечна країна» ми переглянули та проаналізували відео фрагменти, де зафіксовано порушення ПДР  пішоходами, повторили розділ ПДР «Права та обов’язки пішоходів» і провели з цього розділу он-лайн тестування по групах. Найкращий результат показали Войтенко Микита, Воробйов Микита та Погонишева Римма, вони отримали 85% правильних відповідей. Другий результат-80%. Плекаємо надію, що наші учні щодня будуть дотримуватись правил безпеки на всі 100 процентів.

 Бережи енергію – бережи країну!

Під таким гаслом у 9-А пройшла класна година, присвячена Міжнародному дню енергозбереження.  Даря’я Мараховська, Даря’я Горбаленко, Дарина Дегтярьова та Єлизавета Колесник підготували інформацію з теми. Максим Мевх та Даніїл  Лобода організували колективний перегляд відеороликів і провели вікторину з теми. Завершилася класна година створенням колажів «Розумний заощадник» та «Енергозбереження».

Про рух безпечний забувати недоречно!

15 листопада учні 9-А  Андрій Акімов та Єгор Сологуб провели для однокласників інтерактивну лекцію з теми «Про рух безпечний забувати недоречно!»  Під час лекції пригадали основні правила дорожнього руху, правила безпеки щодо транспортних засобів та їх експлуатації. Практична частина заходу була присвячена дорожним знакам та видам дорожньо-транспортних пригод.

Учні 5-А класу, також взяли участь в цьому заході. Мета даного заходу – нагадати учням про беззаперечне дотримання правил дорожньої безпеки. П’ятикласники відгадували загадки, пригадували дорожні знаки, переглянули пізнавальні мультфільми.

Учні 5-Б класу – експерти у галузі безпеки

П’ятикласники провели класну годину на тему «Безпечна країна». Три дівчинки підготували дуже цікаві та захоплюючі повідомлення, проте, на дуже серйозні теми: «Правила безпечної поведінки у школі», «Пожежна безпека» та «Екологічні проблеми». Розповіді дівчат супроводжувалися кумедними, але дуже повчальними мультфільмами та відео, які нікого не залишили байдужими. Учні дуже активно реагували на виступи своїх однокласниць: був і сміх, і жваве обговорення, і важливі висновки. Сподіваємося, що всі учні 5-Б засвоїли ці життєво важливі правила і обов’язково їх дотримуватимуться.

Правила дорожнього руху повторили і учні 4 класу. Переглянули повчальний мультфільм, розповіли про правила безпечного поводження на дорозі і правила користування громадським транспортом, відповіли на питання вікторини.

 

В межах тижня «Безпечна країна» в 11 класі було проведено класні години з тем: «Енергетична безпека» та «Безпечна країна». Учні переглянули тематичні презентації, дізналися про систему світової колективної безбеки, про складові національної безпеки України, про альтернативні джерела енергії, що допомагають зберегти навколишнє середовище і суверенітет нашої країни, ще раз згадали правила безпечної поведінки в соціумі.

Сподіваємось, що нам вдалося  привернути увагу школярів до проблеми травматизму на дорогах з метою поліпшення дорожньої безпеки та збереження їх здоров’я і навіть життя.

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by