Переможний зліт «КРИЛАТИХ ЛЕВІВ»

Перемогою нашої команди юних джур «Крилаті леви» завершився  І міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Ми щиро радіємо, вітаємо і пишаємося Вами юні джури гімназії: Хлусов Євген, Богданов Євген, Шимошенко Нікіта, Мікулін Михайло, Майоров Олександр, Савенко Олександра, Пасічник Дарина.

Ви доклали чималих зусиль при підготовці до змагань, вистояли у нелегкій боротьбі з достойними суперниками ( 14 команд учасниць), виконали настанови тренерів, вірили в себе і в справедливість. Молодці!

Дякуємо всім, хто вболівав за нашу команду, хто допомогав у підготовці, хто був поруч у найважчі хвилини змагань. Особлива подяка нашим вчителям — тренерам: Тихому Роману Миколайовичу, Русановій Наталі Володимирівні, незмінним помічницям в організації і проведенні виступів команди Погребняк Вікторії Іванівні, Киркач Наталі Вячеславовні, Богдановій Ользі Іванівні. Дякуємо Кобцеву Івану, учню 11 класу, який був наставником команди під час найвідповідальнішого етапу — таборування. І звісно  ж, ми дуже дякуємо батькам учасників команд за терпіння, розуміння і допомогу.

Та попереду ще більші випробування — участь в обласних змаганнях. Тож, бажаємо юним джурам зосередитися на підготовці, не втрачати впевненості та натхнення. Успіхів!

Як це було   

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by