Урок тренінг у 5 класі «Ми і наш клас»

19 вересня у 5 класі пройшов урок з теми «Ми і наш клас», який проводився з метою формування в учнів навичок спілкування з однолітками та формування сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі, вміння розвивати в учнів навички толерантного спілкування.

Заняття почали з того, що обговорили основні правила поводження під час уроку, потім за допомогою класного керівника дізнались про цікаві звички та характер учнів класу.

2

 

Наступним  завданням учнів було виконати вправу “Моє досягнення у 4 класі”, де дітям потрібно було згадати свої маленькі перемоги, усвідомити свої вчинки та ін. Таким чином ми склали ідеальну картину 5 класу. Далі пройшла весела фізхвилинка, де учні змогли показати швидкість реакції та вміння уважно слухати вчителя. Усі учні дуже швидко зрозуміли  завдання і добре з ним впорались.

Закінчили ми урок тим, що учні малювали «Свій портрет у промінях сонечка», який відібражав настрій, творчі здібності, таланти учнів. А в кінці заняття діти поділились своїми враженнями від уроку, описавши свої емоції на «Дереві побажань».

1

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by