Пам’ятні дати грудня

Хвороба з назвоюСНІДпрогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. На сьогодні 40 мільйонів людей на планеті інфіковані ВІЛ.

1 грудняВсесвітній день боротьби зі СНІДом. Про це ми-восьмикласники вирішили розповісти більш детальніше на своїй класній годині. Ми переглянули пізнавальну презентацію у якій було розказано все про СНІД і ВІЛ, адже дуже важливо знати, як передається ВІЛ і як убезпечити себе від такої страшної хвороби.І ви теж, будьте уважні і обережні!

 3 грудня — Міжнародний день інвалідів. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність — це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Пам’ятаймо про це!

1

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by