Тренінгове заняття для старшокласників

28 січня в 11 класі пройшло заняття на тему: «Майбутнє для мене…».

   Світ навколо нас змінюється з небаченою швидкістю. Питання майбутнього стало пріоритетом не лише дорослих. Наразі успішна адаптація в суспільстві можлива лише за умови чітко визначених життєвих перспектив. Тому все частіше старшокласники ставлять перед собою подібні питання: «А що ж для мене майбутнє?..»

  Народна мудрість говорить: «Життя прожити – не поле перейти». Яке воно – наше життя? Минуле, сучасне, майбутнє… Для когось – колосиста пишна нива, для інших – перепахане рілля, або взагалі – пустеля. Кожен із нас озирається на прожиті роки, замислюючись над завтрашнім днем – малює картину власного життя.

  Так і  розмова  на занятті була про майбутнє, про невідому землю, яка майорить десь на горизонті та відкривається перед нашими очима. Тerra incognita (невідома земля) чекай на нас!

 Заняття ми почали з того, що  встановили правила, не критикувати, не перебивати, бути доброзичливими та активними. І на дереві емоцій залишили свої очікування, стосовно того, які знання отримають учні на уроці.

  Після цього робили рекламу, щоб представити себе та провели вправу «Циферблат життя», де згадали яскраві моменти минулого  та змогли уявити майбутнє.

  Також провели вправу «Кроки до успіху», поділившись на команди, кожна група повинна була записати  свої ідеї стосовно питання: «Що ж допомагає досягнути успіху в житті?». А потім була заключна вправа- енергізатор «Аукціон», де учні змогли за штучні гроші придбати різні цікаві лоти, наприклад — гарний, просторий будинок, або чисту совість, хорошу освіту та ін.

  Закінчили заняття тим, що підходили до «Дерева емоцій» і якщо очікування учасників виправдились, вони отримували справжнє яблуко, замість паперового. Не обійшлось і без теплих слів для всіх, які учні залишили у «Жовтій валізі».

23

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by