Все про національний мультипредметний ТЕСТ 2024 року

Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Міністерством освіти і науки, Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) представлено модель вступної кампанії на бакалаврські програми у 2024 році.

Очікуємо, що спеціальний Закон України, який визначить порядок проведення оцінювання вступників, буде прийнято найближчим часом.

Головне на сьогодні за повідомленням УЦОЯО:

  1. Вступні випробування на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України буде проведено у форматі національного мультипредметного тесту  (НМТ)на комп’ютерній основі.
  2. У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку(українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.
  3. Новацією 2024 року є розширення переліку обов’язкових предметів НМТ історією України. На НМТ перевірятимуть знання лише за період від ХVI століття дотепер».
  4. Чотири предметних тести учасник виконуватиме в один день: два предметних тести кожен по одній годині до перерви та два предметних тести кожен по годині — після перерви.
  5. Як і минулого року, передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.
  6. Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах(ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.

До вашої уваги головне про НМТ 2024 в інфографіці

Звертаємо вашу увагу, до предметів за вибором внесені  крім іноземних мов, біології, фізики, хімії  ще УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА та ГЕОГРАФІЯ

Твори з української літератури на НМТ 2024 рокуhttps://osvita.ua/test/57770/?fbclid=IwAR37fgiRdelO93VQztsTPixNLVVpBDc5vySY96iDJP0Vtcno8ezYAD-zocw;

Структуру предметних тестів НМТ у 2024 році не змінюватимуть –  відкритих  тестів не буде  +є зразки минулих років https://osvita.ua/test/90148/fbclid=IwAR34gG1EJRnsnmEJUO03tKZrMZZQ8w4lp_MMgnobL0D1LWQ2vZez0_8TBhQ;

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by