Ресурси для проведення Дня знань та Першого уроку

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим, як дає зрозуміти програма Міністерства освіти, 1-го вересня є і проведення першого уроку.

Щорічно міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можуть коригуватись вчителем, адже Закон про освіту гарантує закладам освіти та вчителям академічну свободу і тему Першого уроку вчитель обирає самостійно.

Інформаційно-методичні ресурси для проведення Дня знань та Першого уроку у навчальному році 2023/2024 опублікував Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського. Ці матеріали включають інтерактивні вправи та ігри, які переважно розроблені у програмі Learningapps, надаючи вчителям різноманітні можливості для залучення учнів до навчання та сприяючи їхньому активному і цікавому засвоєнню нових знань. Матеріали об’єднані у 8 тематичних блоків.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by