Модельні навчальні програми: путівник для педагогів

Попри все реформа НУШ триває і цьогоріч уже переходить у 6 клас. Її успішність залежить від багатьох складових, зокрема і від якості та рівня освітніх програм. Саме вони допомагають реалізувати Державний стандарт базової середньої освіти та ефективно навчати дітей.

Про те, якими вони бувають йдеться у публікації освітнього проєкту “На Урок”

Модельні навчальні програми: путівник для педагогів

Модельна навчальна програма – це документ, яким визначається орієнтовна послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмета / інтегрованого курсу та види навчальної діяльності учнів.

Модельні навчальні програми створюються для певних предметів чи інтегрованих курсів. У них уже визначено очікувані результати навчальних досягнень школярів, запропоновано зміст освітніх матеріалів, а також наведено орієнтовні види навчальної діяльності. І це насправді дуже і дуже зручно.

Важливо враховувати той факт, що хоча кожен автор модельної навчальної програми слідує Держстандарту базової середньої освіти, він пропонує власний шлях для досягнення його вимог, своє бачення та ідеї. Тож варто спочатку ретельно розглянути наявні модельні програми, аби визначити, яка з них відповідає всім вашим вимогам та навчальним потребам учнів.

Список модельних навчальних програм, які отримали гриф МОН, ви знайдете на сайті міністерства

ЧИТАТИ ДАЛІ

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by