Back to School: готуємось до нового навчального року легко та весело з унікальною програмою від GoGlobal та Voice of America

Налаштуватись на новий навчальний рік легко та весело й попрактикувати свою англійську у програмі “Back to School” учням середньої школи пропонує освітня фундація GoGlobal та Voice of America.Learning English.
Ментори проєкту Learning English від Voice of America – підготували для українських дітей 12-15 років унікальну цікаву та насичену програму з англійської мови. Ігри, дискусії та інтерактивні вправи дозволять школярам максимально зануритись в англомовний простір. У програмі можливо розвинути навички як говоріння, так і письма. Діти оновлять словниковий запас та знайдуть нових друзів по інтересам.
⏰ Програма проходитиме онлайн, двічі на тиждень по вівторкам та четвергам з 17.00 до 18.00. 
Реєстрація для учасників
? Телеграм-канал GoGlobal Junior для учасників
? Посилання на трансляції
?️ Старт програми 1 серпня
?‍? Програму проводять експерти Learning English: 
? Faith Pirlo, Creative Education Writer
? Dr. Jill Robbins, Language Learning Specialist
?Gregory Stachel, Multimedia Journalist
Доєднуйтесь! ??
Вчителі, запрошуємо до проєкту ваших учнів.
Батьки, розкажіть про можливість вашій дитині. 
Більше деталей на фейсбук-сторінці GoGlobal
GoGlobal — освітня фундація, яка ініціює, пілотує та масштабує проєкти для вчителів, школярів та молоді. У 2022 році нашими ініціативами напряму та опосередковано охоплено 136 000 дітей та молоді. Наша спільнота нараховує близько 5 тисяч вчителів та 4 тисяч ж шкіл. Ком’юніті наших волонтерів складає 2500 осіб з 84 країн світу.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by