Вступ на бакалавра

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» – інтернет-сайт, що здійснює інформування абітурієнтів та їхніх батьків про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті розміщується інформація про всі діючі заклади вищої освіти України, а також спеціальності, на які здійснюється прийом абітурієнтів для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого бакалавра, бакалавра та магістра. Інформація включає дані про конкурсні предмети, ліцензійні обсяги, обсяги державного замовлення тощо.

Умови вступу до закладів вищої освіти

Сайт «Вступ.ОСВІТА.UA» створений з метою інформування абітурієнтів, їхніх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про умови вступу до кожного закладу вищої освіти України.

Відповідно, у профілі кожного закладу освіти на сайті розміщено посилання для завантаження чинних правил прийому на навчання, що містять перелік акредитованих і неакредитованих освітніх програм, конкурсних пропозицій, за якими здійснюватиметься прийом на кожен рівень вищої освіти, порядок проведення конкурсного відбору, строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти та іншу інформацію.

Перейти на сайт

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by