Основні терміни та інформаційні матеріали

Конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022-2023 роках (5 та 6 класи) (далі – Конкурс) здійснюються з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників для Нової української школи з навчальних предметів та інтегрованих курсів згідно з переліком, який затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2022 року № 870, та згідно Листа МОН № 753 від 09.03.2023 р. та Листа ДОН 265 про замовлення підручників для учнів 5, 6 класів

Електронні версії оригінал-макетів підручників, яким надано відповідний гриф МОН, розміщуватимуться в Електронній бібліотеці Держаної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (далі – ІМЗО) у вільному доступі за покликанням: lib.imzo.gov.ua з 15 березня 2023 року.

Педагогічні працівники ЗЗСО з 15 березня до 03 квітня 2023 року ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників.

З метою всебічного ознайомлення педагогічної громадськості з новоствореними підручниками для 5 та 6 класів ІМЗО організовує такі заходи:

з 15 до 24 березня 2023 року учасниками Конкурсу буде проведено онлайн-презентації авторських концепцій їхніх підручників (графік презентацій наведено у додатку 2) на youtube-сторінці ІМЗО (https://www.youtube.com/channel/UCb99utEiwpGkESp19mxAfdg);

Учителі закладів освіти здійснюють вибір підручників шляхом формування рейтингу з однієї назви підручника. (1 +5)

Остаточне рішення щодо вибору підручників має бути схвалено на засіданні педагогічної ради ЗЗСО, про що складається відповідний протокол, в якому зазначається інформація про вчителів, які безпосередньо здійснили цей вибір.

З метою відкритості та прозорості процедури вибору ЗЗСО на власних вебсайтах оприлюднюють вищезазначені протоколи педагогічної ради наступного робочого дня після оголошення висновків Конкурсної комісії, а саме 12 квітня 2023 року.

Кількість примірників кожного з підручників має відповідати реальному вибору закладів освіти. Будь-яка зміна вибору закладу освіти не допускається.

Відповідно до цих інструктивно-методичних матеріалів ЗЗСО всіх форм власності з 27 березня до 03 квітня 2023 року необхідно заповнити спеціальну форму вибору підручників (додаток 3) для 5 та 6 класів.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by