Тренувальні матеріали з НМТ

Український центр оцінювання якості освіти задля ознайомлення вступників із завданнями, що будуть у цьогорічному НМТ, розмістить тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів.

Пропонуємо ознайомитися із завданнями з української мови.

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Виконати блок із 30 завдань демонстраційного варіанта «Українська мова» вступники можуть протягом 60 хвилин. Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, можна вибирати послідовність виконання завдань, змінювати варіант відповіді тощо. Після завершення роботи, учасники НМТ одержать результати тестування. 

Детальну інформацію щодо особливостей проведення НТМ і технічних питань читайте на сайті УЦОЯО

  • Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити усі етапи вступної кампанії дистанційно.
  • ГС «Освіторія» запустила серію безоплатних вебінарів на онлайн-платформі «iLearn» для підготовки до НМТ-2023. Вебінари проведуть досвідчені експерти-предметники.

Готуємося до НМТ з української мови: дорожня карта, імітація тестування, психологічний комфорт

“Нова українська школа” підготувала серію публікацій, як ефективно підготуватися до кожного з предметів, які будуть на НМТ-2023.

Почнемо з підготовки до блоку НМТ з української мови. У статті розповідаємо:

  • які теми варто повторити;
  • як скласти план самопідготовки;
  • чому не варто ігнорувати шкільні уроки у випускному класі;
  • які онлайн-ресурси радить своїм учням вчителька-новаторка Катерина Молодик;
  • про кілька настанов від студентки Оксани Паращак, яка самостійно готувалася до ЗНО-2020 та отримала 197,5 балів з укрмови.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by