«Увага, нова небезпечна течія! Звідки узялася і чим загрожує?»

В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Відомо, що це явище прийшло до нас з росії. Але чому наші підлітки переймають віяння країни-агресорки? Що таке ПВК «Редан» та як це взагалі пов’язано з війною? Пропонуємо розібратися разом.

Що відбувається?

26-го та 27-го лютого правоохоронці попередили масові бійки у кількох містах України. У Києві планувалась сутичка на Печерську. У Львові відбувались провокації біля ТЦ «Форум». У Харкові, Івано-Франківську, Луцьку учасники руху також намагались влаштувати бійки.

Сутички відбуваються між двома субкультурами: ПВК «Редан» та так званими «АнтиРедан». Організатори створюють телеграм-канали та закликають молодих людей брати участь у масових бійках. Планують усе чітко: розподіл на групи, точки зборів кожної, інформатори на місцях.

Серед учасників руху багато неповнолітніх. Наприклад, серед затриманих 257 осіб у Харкові 30 повнолітніх. Про це написав полковник Національної поліції Володимир Тимошко.

На щастя, жодної сутички так і не відбулося завдяки вчасному втручанню поліції та місцевих активістів.

 Що відомо про ПВК «Редан»? читайте на сайті ОСВІТОРІЯ

До вашої уваги і короткий відеоролик у якому дуже просто пояснюється що до чого і наголошується на важливості активної і уважної участі батьків в житті дітини.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by