Електронні версії підручників

В електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти представлено освітній контент навчального та науково-інформаційного характеру – електронні версії підручників для 1-11 класів, посібники, методичні матеріали у форматі pdf, які можна завантажити безкоштовно.

Переходите за посиланням: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/

Вибираєте у каталозі розділ: “Електронні версії підручників”

Вибираєте потрібний вам клас та підручник та завантажуєте (можна навіть роздрукувати):

Можна завантажити і необхідні посібники:

Підручники для 5 класу у розділі: “Вибір підручників 5 клас”

Альтернативні джерела завантаження підручників

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ, РЕКОМЕНДОВАНІ ДЛЯ УЧНІВ 1-5 КЛАСІВ,
РОЗМІЩЕНО У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ

Відповідальний бізнес долучається до вирішення актуальних питань сфери освіти. Видавництво «Ранок» за сприяння МОН і міжнародних партнерів прагне підтримати учнів, які мають право здобувати системну освіту. Учням і педагогам видавництво надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів.

Незалежно від місця перебування учнів та вчителів, вони можуть вільно використовувати унікальний контент. Учні та вчителі отримають матеріали для відпрацювання необхідних навичок, а також доступ до мультимедійної бази контенту.

Безоплатний доступ до підручників можна отримати на сайті.

EDPRO НАДАЄ ДОСТУП УКРАЇНСЬКИМ УЧНЯМ І ВЧИТЕЛЯМ
ДО ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ

У зв’язку з подовженням воєнного стану, 1 вересня EdPro відкриє до 31 грудня безоплатний доступ до е-підручників. На цей термін буде також надано безоплатний доступ до інших посібників компанії та підручників, розміщених на сервері.

EdPro від початку війни надали всім користувачам з України безоплатний доступ до вересня 2022 року, що дозволило вчителям проводити дистанційне навчання за створеними в Україні електронними підручниками та використовувати україномовний мультимедійний контент.

Успіхів у викладанні та навчанні!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by