ПАМ’ЯТКА для випускників 11 класів щодо участі в НМТ у 2022 році

  1. Ви остаточно знаєте, що Вам потрібно здавати НМТ (національний мультипредметний тест) для вступу до вищого  закладу світи України у 2022 році  – ця ПАМЯТКА для Вас.
  2. Якщо Ви ще не знаєте достовірно, чи потрібно Вам для вступу до вищого закладу освіти України у 2022 році здавати НМ,  – тоді дочекайтеся до 31 травня, тому що  всі вищі заклади освіти України на своїх сайтах мають розмістити свої Правила вступу до даного закладу

Якщо Вам потрібен НМТ – тоді треба  підтвердити  своє бажання взяти участь  у НМТ. Адміністрація Вашого закладу освіти встигла зареєструвати Вас на ЗНО у лютому 2022 року, і у кожного з вас є Інформаційна сторінка на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).  Тому  треба зайти на свою Інформаційну сторінку на сайті УЦОЯО  за логіном (7 цифр) і паролем (4 цифри), які вам надіслані на Ваш телефон або  номером Сертифікату (7 цифр) та пінкодом (4 цифри), які були вказані у вашому  реєстраційному Сертифікаті.

Перший етап підтвердження бажання  участі в НМТ  треба зробити  упродовж 20 травня – 07 червня.  Також під час входу до своєї Інформаційної сторінки Ви маєте вибрати, у якому із запропонованих Вам міст України чи країн Європи Ви бажаєте пройти НМТ.  Нажаль, Донецької та Луганської областей у переліку Ви не знайдете.

    Другий етап підтвердження участі у НМТ  з 21 червня по 07 липня, коли Ви зможете або підтвердити або змінити місце, де Ви бажаєте пройти НМТ.

Якщо Ви зайдете на свою Інформаційну сторінку обидва рази (перший та другий етап підтвердження участі),  тоді до  12 липня  з Вашої Інформаційної сторінки ви зможете  завантажити Запрошення – перепустку, у якій буде вказаний день, час та адреса, за якою Вам треба буде з’явитися в тимчасовому екзаменаційному центрі (ТЕЦ), щоб пройти НМЦ. Цю перепустку Ви маєте або вивести на папір,  або сфотографувати на телефон. Для Вашої безпеки рекомендуємо не повідомляти стороннім особам місце і час Вашого тестування.

Таким чином Ви становитесь учасником першої  «основної» сесії НМТ, яка відбудеться з 18 липня по 10 серпня. На ТЕЦ вам треба буде показувати паспорт та перепустку. Тест ви будете складати упродовж 120 хвилин на комп’ютері. Інформацію про результати  сесії  буде розміщено на Вашій інформаційній сторінці до 12 серпня.

    Якщо з поважних причин (діє воєнний стан) Ви не змогли підтвердити свою участь у НМТ у ті терміни, про які було сказано вище,  Ви зможете це зробити з 01 серпня по 10 серпня, отримати запрошення до 12 серпня, і тоді Ви зможете скласти НМТ під час додаткової  сесії, яка пройде з  16 по 20 серпня. Результати отримаєте до 21 серпня.

Можлива також така ситуація, що Ви змогли підтвердити своє бажання взяти участь у першій сесії, проте з поважних причин (діє воєнний стан) не змогли приїхати у  конкретне місто у конкретний час. Тоді вам також треба буде ще раз підтвердити своє бажання взяти участь у другій сесії (дивись абзац вище) або «спеціальній» сесії (див.нижче).

Для тих, хто з поважних причин пропустив і додаткову сесію, буде ще одна «спеціальна» сесія  12-16 вересня, на яку треба буде надати підтвердження  до 10 вересня. Результати – до 19 вересня.

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту. Наразі документ проходить процедуру юстування.  Він регламентує особливості проведення НМТ у формі комп’ютерного онлайн-тестування, створення спеціальних умов проходження іспиту для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, порядок визначення результатів національного мультипредметного тесту. Пізніше ми підготуємо для Вас пам’ятку з алгоритмом Ваших дій під час НМЦ, бо, нажаль, пробного ЗНО у 2022 році не відбулося.

Бажаємо Вам успіхів у підготовці до НМТ! Усе  буде добре!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by