КОРИСНІ МОЖЛИВОСТІ ТА МАТЕРІАЛИ

Дистанційна школа «Оптіма» продовжує приймати заявки на безоплатне навчання. Щоб долучитися до навчання, потрібно перейти на сайт школи optima.school та подати заявку за посиланням. Також можна звернутися до контакт-центру школи за телефонами: +380 67 333 91 87+380 99 333 91 87.

Розроблено рекомендації щодо організації навчального процесу для дітей з порушеннями зору, слуху та інтелектуального розвитку.

МОН спільно з проєктом ПРОшкола створює інтерактивні групи психологічної допомоги для українських учителів. Групи будуть проводити кваліфіковані спеціалісти-психологи раз на тиждень у ZOOM. Щоб потрапити до групи, необхідно доєднатися до Телеграм-каналу.

Команда UNICEF Ukraine разом зі Світланою Ройз підготувала правила підтримки дітей під час евакуації. Як пояснити, що таке евакуація та для чого родині лишати дім, як підтримати дитину, яка відчуває розпач і смуток, про що важливо сказати дитині та як відповісти на її запитання, що варто сказати дитині у новому місці – поради, як відповідати на ці та інші питання, – за посиланням.

Створено онлайн-школу з вивчення української мови «Абітурієнт – 2022». Заняття проводить команда досвідчених учителів, які готові надати навчальну та психологічну підтримку випускникам і учням. Школа функціонує в дистанційному режимі тричі на тиждень.  Зареєструватися можна за посиланням.

Доповнюємо перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування. Наразі додаємо до наявного переліку платформи для вдосконалення навичок і саморозвитку кожного. У цьому матеріалі докладно читайте про особливості та можливості ресурсів Coursera, Khan Academy, Udemy, Future Learn, Stanford Open Edx та інших.

Фахівці Телеграм-каналу «Підтримай дитину» продовжують створювати прості рекомендації, які допоможуть підтримати дітей у складні часи, а також поради для вчителів. На каналі щодня публікуються аудіоказки, ігри, завдання та інші корисні матеріали. Канал має й Instagram-сторінку, а відео від вчителів доступні на Youtube-каналі.

З нагоди Міжнародного дня спорту відбувся семінар-нарада для керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури. З відеозаписом вебінару можна ознайомитися за посиланням.

Інформація для тих, хто зараз знаходиться у Львові або недалечко від нього: 

У Львові відкрили Музей науки та інновацій. У музеї представлено 36 інтерактивних експонатів. До кінця воєнних дій відвідування музею безкоштовне, що є чудовою можливістю відволікти дітей та залучити їх до вивчення науки у нестандартний та цікавий спосіб.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by