Для учнів та вчителів

БЕЗОПЛАТНІ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ЗА КОРДОНОМ

Видавництво «Ранок» за підтримки МОН, ІМЗО та партнерів з European Educational Publishing Group активно працює над тим, щоб українські підручники були доступні на безоплатних засадах для всіх школярів у Європі.

Список країн і посилання на сайти видавництв, де можна завантажити підручники або інтерактивні матеріали – за посиланням.

Перелік буде доповнюватися та згодом українські підручники будуть доступні майже у всіх країнах ЄС. Для деяких країн також планується друк паперових книг.

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО
ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДЛЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

Інститут педагогіки НАПН України запровадив освітній проєкт «Світ чекає крилатих», який надає доступ до навчальних матеріалів для забезпечення дистанційного освітнього процесу на період запровадження військового стану в Україні в закладах загальної середньої освіти.

Навчальні матеріали розраховано на учнів 1-4 класів. Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РОЗКЛАД ТЕПЕР МІСТИТЬ І ОНЛАЙН-УРОКИ
З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Спільнота вчителів Junior разом із МОН, ІЗМО та Комітетом фізичного виховання та спорту розпочинає серію онлайн-уроків #перемагаєморазом, які входять до Всеукраїнського розкладу.

Трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів відбуватиметься на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, Піксель та Суспільне, а також платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та VoliaTV. До уроків також можна долучитися на Youtube-каналі.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by