Долучайтеся самі й долучайте учнівство і батьківство до EdCamp-академії ❤

EdCamp Ukraine
Ми розширюємо активності на підтримку дорослих і дітей, які залишаються в районах бойових дій, переміщені в Україні, переміщені за кордон чи приймають у своїх громадах.
 
Для ВЧИТЕЛЬСТВА
Продовжується марафон ранкових і вечірніх ресурсних зустрічей, які можна дивитися як в онлайн, так і в записі на нашому ютуб-каналі.
?? Напрям 1. «Ресурсність і підтримка»
Це — Ваша психологічна підтримка в умовах воєнного стану.
Вона покликана зберегти психічне здоров’я освітян та відновити ресурсність психіки, сформувати її адаптаційні механізми, та дозволити оволодіти техніками самопідтримки та підтримки учнівства.
? Щодня (включно з вихідними) з 8:30 до 8:50 та з 21:00 до 21:20.
Ранковий блок має назву «Доброго ранку, з надією на світанку», вечірній — «Мирної ночі, до перемоги охочі».
?? Напрям 2. «Інклюзія не ілюзія» (також може бути цікавим для батьківства)
Це — професійна підтримка учительства й батьківства України щодо адаптації дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану.
Тут ми хочемо надати й розвинути Ваші знання щодо особливостей організації освітнього процесу та життєдіяльності дітей, надати практичні рекомендації щодо алгоритмів дій у критичних ситуаціях.
? Щовівторка й щоп’ятниці з 20:00 до 20:45.
Зустрічі проводитимуться кваліфікованими спеціалістами дитячого центру реабілітації «Нове дихання» та благодійного фонду «Квіти життя».
 
Що буде для УЧНІВСТВА? (додано нові зустрічі)
?? Мала EdCamp-академія.
Пізнавально-розвиваючі заняття для дітей різного віку, у тому числі й тих, які виїхали за кордон.
Ми підготували купу розвивально-розважальних тематичних зустрічей.
? «Українська для всіх» — закріпимо та поглибимо знання з української мови, розвинемо навички розв’язання тестових завдань з української мови, надолужимо навчальну програму з предмета.
? «ПізнавайКа» для учнів 1-4 класів — цікавезні мультипредметні заняття. Організуємо змістовне та розвиваюче середовище для дітей, сприятимемо їхньому різнобічному розвитку та зміщенню фокусу уваги з подій сьогодення на розвиваючо-пізнавальний контент для забезпечення захисту психічного здоров’я.
? «Цікава математика» для 1-4 класів — заняття з арифметики та логіки, побудовані на практико-орієнтованих завданнях, пов’язані з програмним матеріалом, виконання яких дозволяє удосконалити математичні навички молодших школярів в ігровій формі.
? «Надолужимо математику» — заняття з окремих тем математики, які будуть цікаві учнівству різних вікових груп, аби надолужити програмний матеріал та удосконалити математичні навички.
? «Уроки громадянина» — розвивальні заняття для молодших та старших школярів з доброчесності, формування людських цінностей і громадянської позиції.
? «Час коду» — для учнівства 1-4 та 5-9 класів з логіки, алгоритмізації та програмування.
? «Хімія речей: дослідження доказів» — майже детективні захоплюючі історії для учнівства 5-9 класів, пов’язані з хімією навколо нас.
? «Фізика і лірика» для учнів 5-9 класів — заняття, які дозволять закохатися з першого погляду у фізику не як науку, а як природу існування усього в світі. Будемо весело і з захопленням вивчати закони і навчимось бачити їх дію у повсякденному житті. Разом з цим ми доведемо, що навіть самий “залізобетонний фізик” в душі може розкрити творчий талант романтичного лірика. Долучайтеся до інтегрованих занять і відкривайте свої таланти з нами!
? «Арт» — простір дитячої творчості та креативності, який є терапією для душі та розуму, організований фаховими арт-терапевтками та практичними психологинями.
? «Science4us» для учнівства 3-5 класів — STEM-уроки для майбутніх науковців і науковиць, дослідників і дослідниць, винахідників і винахідниць, бо вони так потрібні нашій країні.
? «Англійська мова» для 1-2, 3-4 та 5-6 класів — те, що знадобиться дітям і не завадить дорослим вже зовсім-зовсім скоро, бо подорожувати ми точно будемо багато!
? Щоденні ранкова й обідня руханки.
? Щодня (включно з вихідними) з 9:30 до 19:30. У деякі дні заняття закінчуватимуться раніше в залежності від розкладу. У ньому ми зазначили всі активності та вік, на який вони розраховані. Якщо вік не вказаний — запрошуємо на заняття всіх охочих!
Що буде для БАТЬКІВСТВА?
?? Спеціальний телеграм-канал «Дорослі в ресурсі заради дітей»
Цей канал покликаний надати практичних порад та інструментів, які допоможуть не «загубити» дітей під час війни, налагодити комунікацію, відволіктися від тривожних подій та зблизити батьків і дітей.
Щоденно, зранку і вдень, ми будемо публікувати цікаві ігри, які допоможуть провести час із дітьми, сприяючи розвитку їхньої креативності і творчості. Увечері ми публікуватимемо натхненну казку, яка стане приводом для роздумів і діалогу.
Приєднатися можна за покликанням https://t.me/adultsforchildren
Повний розклад занять для всіх учасницьких груп за покликанням https://bit.ly/scheduleofsmalledcampacademy
УВАГА! УСІ ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ МОЖНА ДИВИТИСЯ В ПРЯМІЙ ТРАНСЛЯЦІЇ НА НАШОМУ ЮТУБ-КАНАЛІ
ТАКОЖ НА НАШОМУ ЮТУБ-КАНАЛІ МОЖНА БУДЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИСИ ВСІХ ЗАНЯТЬ
EdCamp Ukraine
Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by