Важливе від МОН України

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН РОЗКЛАД ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад. Інтерактивний розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.

Онлайн-розклад реалізується на базі інтерактивного Google-календаря, до якого в режимі реального часу матимуть доступ усі охочі. Розклад розроблено для учнів 1-11 класів.

КОРИСНІ РЕСУРСИ: ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ, ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування. Усі вони – ось тут.

ОСВІТНІЙ МАРАФОН НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ: ЛЕКЦІЯ ВІД БАРБАРИ ОКЛІ

18 березня розпочнеться освітній марафон на підтримку України, в якому візьмуть участь вчені, учителі, діячі культури, письменники та лідери думок з усього світу. Перша лекція від Барбари Оклі відбудеться вже сьогодні, 18 березня, о 17:00. Спікерка проведе захід англійською мовою.

Барбара – професорка Оклендського університету, а її курс «Навчитися вчитися» став найпопулярнішим на Coursera і одним із найрейтинговіших за всю історію існування платформи. Барбара поділиться практичними техніками опанування навчального контенту в стресових ситуаціях.

Реєстрація за посиланням.

​​ЮНІСЕФ ТА МОН ЗАПУСТИЛИ ДИТЯЧИЙ ОНЛАЙН-САДОК НУМО

ЮНІСЕФ разом із МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років. Перший випуск доступний до перегляду на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі MEGOGO. Ініціатива допоможе батькам зайняти дитину пізнавальними та розвивальними активностями і, наскільки це можливо, відволікти від війни.

Онлайн-садок став частиною проєкту НУМО – платформи, на якій зібрано корисні підказки, цікаві вправи та ігри, що допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку й не втрачати вже здобуті компетентності.

УРОКИ ФІЗКУЛЬТУРИ ОНЛАЙН: СТАРТУВАВ ПРОЄКТ «ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ»

Майже тисяча фахівців з усіх регіонів України згуртувалася задля впровадження нової форми організації онлайн-уроків, яка дозволяє об’єднати під час заняття двох-трьох учителів і учнів з різних куточків України. Кожен учитель через спеціальні групи на платформі Telegram може провести урок самостійно або долучитися до уроку колеги.

Особливого значення проєкт набуває для забезпечення рухової активності дітей у регіонах, де через бойові дії освітній процес тимчасово призупинений.

Долучитися до проєкту можна, приєднавшись до Telegram-каналу Junior. Інформаційний вебінар до старту проєкту доступний для перегляду за посиланням.

МЕНТАЛЬНА ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА:
СТАРТУЄ ОНЛАЙН-МАРАФОН КОРИСНИХ ПОРАД ДЛЯ МОЛОДІ

Як розпізнати та впоратися з тривожними станами? Як протидіяти фейкам і фільтрувати інформацію? Як знайти роботу в умовах війни? Відповідь на ці запитання підготували експерти онлайн-марафону корисних порад для молоді #ВсеБудеУкраїна.

Онлайн-марафон покликаний розповісти молоді про основи ментального здоров’я та допомогти вирішити ключові питання, які виникають у воєнний час. Марафон складається з коротких відео, інфографік з порадами, підбірок можливостей для працевлаштування, а також онлайн-зустрічей із психологами.

Більше інформації – в Телеграм-каналі.

РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН: ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

З огляду на наявну загрозу життю і здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок воєнного стану є потреба зарахувати дітей дошкільного віку внутрішньо переміщених осіб до закладів освіти за місцем тимчасового проживання.

Зарахування дітей дошкільного віку внутрішньо переміщених осіб здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти. До заяви про зарахування дитини додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка, що видана місцевим органом охорони здоров’я.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by