До європейського дня протидії торгівлі людьми

Рабство в сьогоденні – це не міф, адже і в наш час існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах та боргова кабала.

Від цього застерігає Мінсоцполітики:  Міністерство соцiальної політики України. (msp.gov.ua)

Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Експлуатація може відбуватись як всередині країни, так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють.

Щоб не потрапити у ситуацію торгівлі людьми з метою трудової експлуатації завжди ретельно вивчайте будь-яку пропозицію працевлаштування.

Подбайте про власну безпеку!

Вам завжди є куди звернутись за допомогою!

15-47 – урядова «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

527 або 0-800-505-501 – національна безкоштовна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

0-800-500-335 або 116-123– національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

0-800-500-202 – «Call-центр» Національної поліції України.

Соціальні послуги, які має право отримати особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, та подала за місцем перебування до місцевої держадміністрації заяву про встановлення відповідного статусу:

• інформації щодо своїх прав та можливостей;

• медичної, психологічної, правової та іншої допомоги незалежно від місця проживання;

• тимчасового розміщення у закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by