Ця проблема ще існує!

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі. Саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

На підтримку ВІЛ-позитивних людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропонуємо прикріпити до одягу червоні стрічки, цим самим висловити свою надію на майбутнє, без СНІДу.

Кожна людина повинна усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції. Бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю і тому ми маємо підтримувати людей, які цього потребують. Підтримка та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних є нашим обов’язком.

Будьмо доброзичливими до тих, хто зазнав удару смертельного вірусу.

Бажаємо надії всім, хто бориться з хворобою — адже життя не відвернулося від Вас, воно лише нагадало про себе…

Катастрофічних перспектив, які нас очікують у майбутньому, можна уникнути лише уважним ставленням до проблеми кожною людиною. Ваші знання – можуть захистити Вас. Дізнайтеся про ВІЛ/СНІД більше.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ВІЛ/СНІДУ?

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by